واگذاری وب سایت پلازای ایرانیان در تورنتو

موسسه "اورین دیزاین"، مالک و طراح وب سایت " پلازای ایرانیان در تورنتو" در نظر دارد، مجموعه زیر را به شخص یا شرکت های متقاضی واگذار کند:

 1- عنوان و لوگوی پلازا ( به شکلی که در بالای همین صفحه مشاهده می شود)

2- دامین وب سایت

3- سایت طراحی شده با کلیه اطلاعات مربوطه

4- میزبانی سایت به مدت یک سال

5- صفحه فیس بوک

6- صفحه گوگل پلاس : ( این صفحه از آن نظر حائز اهمیت است که کسانی که در گوگل،  پلازای ایرانیان را جستجو نمایند، به اطلاعات مورد نظر مالک دسترسی می یابند، نظیر آدرس ، ایمیل و شماره تلفن. بدان معنی که، مالک این وب سایت ، عملا نقش مدیر پلازا را برعهده می گیرد و در صورت نیاز می تواند، به شکلی که مایل باشد، به پرسش های مخاطبین درباره پلازا، خدمات مربوطه، خرید و فروش و اجاره مغازه ها و حتی استخدام نیرو در پلازا، پاسخ بگوید.)

 

نکات مهم:

- هم اکنون رتبه بین المللی سایت در سیستم الکسا،  2.8 میلیون و رتبه آن در کانادا 80 هزار است.

- در صورت جستجوی دو واژه "پلازای ایرانیان" به دو زبان فارسی و انگلیسی، حتی بدون افزودن تورنتو، در گوگل، اولین نتیجه، وب سایت فعلی خواهد بود.
 حتی با جستجوی واژه "پلازا" به تنهایی، سایت فعلی در صفحه سوم گوگل نمایان می شود که می توان با اندکی تلاش به صفحه اول ارتقا یابد.

- مالک وب سایت ،نیازی به صرف وقت برای بهنگام سازی آن ندارد و صرفا اطلاعات مربوط به مشاغل، بعضا مورد بازبینی قرار می گیرد.

- مالک می تواند پس از توسعه محبوبیت وبسایت، نسبت به اخذ هزینه از مشاغل بخاطر معرفی آنها و همینطور کسب درآمد از محل پذیرش آگهی بپردازد.

- آموزش شیوه بهنگام سازی وب سایت با ما خواهد بود و ما تا یک ماه، بصورت رایگان، پشتیبانی فنی سایت را برعهده می گیریم.

 

مبلغ پایه برای مجموعه فوق الذکر، 5،000 دلار، در نظر گرفته شده است.

 متقاضیان می توانند درخواست ها یا پرسش های خود را از طریق ایمیل زیر با ما درمیان بگذارند:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.